test Job offer Dyrektor Zarządzający - 7328 - TEST
« Back to job offers

Naszym Klientem jest lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektora Zarządzającego.

Dyrektor Zarządzający

Nr ref.: 7328
Workplace: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (8+ lat doświadczenia w zarządzaniu strategicznym oraz zarządzaniu zespołami w dużej organizacji)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Obowiązki:

  • Zaangażowanie w tworzenie strategii organizacji
  • Ustalanie ambitnych celów dla wzrostu, wydajności i rentowności
  • Współpraca z managementem w budżetowaniu, prognozowaniu i alokacji zasobów
  • Aktywne działanie dla zapewnienia skutecznego wdrożenia najlepszych praktyk we wszystkich działach firmy
  • Współpraca z CFO w zarządzaniu inwestycjami kapitałowymi i wydatkami, z nastawieniem na osiąganie celów związanych ze wzrostem rentowności
  • Budowanie i utrzymywanie relacji opartych na zaufaniu z kluczowymi klientami, partnerami, interesariuszami

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwości
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)