BDO

Od 2015 roku TEST ściśle współpracuje z międzynarodową firmą BDO, razem z którą świadczy najwyższej jakości usługi swoim Klientom.

 

Polexpert - marka szkoleniowo-doradcza firmy BDO sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1988 r., od początku wspierając rozwój zawodowy pracowników odpowiedzialnych za obszar kadr i płac w Organizacjach. Klientami, od początku funkcjonowania firmy, pozostają Przedsiębiorstwa, Instytucje i osoby prywatne poszukujące rzetelnej wiedzy w danej dziedzinie oraz pragnące uzupełnić swoje umiejętności w wybranym zakresie. Firma BDO proponuje Klientom szeroki wachlarz szkoleń dla działów Kadr i Płac, ale także szkolenia dla jednostek budżetowych. Trenerzy Polexpert to praktycy, na co dzień zajmujący się omawianą problematyką. Dysponując szerokim doświadczeniem w obszarze szkoleń nasz Partner zapewnia nie tylko wysoki poziom merytoryczny zajęć, ale także profesjonalne przygotowanie organizacyjne.

  

Od kilku lat w ofercie szkoleniowej znajdują się również programy rozwoju dla kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania, a także o usługi doradcze z zakresu prawa pracy i doradztwa personalnego (HR).

 

 

DORADZTWO Z PRAWA PRACY

 

Oferowana przez firmę BDO usługa doradztwa z prawa pracy pozwoli Państwu uzyskać wszechstronną analizę stosowanych rozwiązań prawnych połączoną ze szkoleniem kadr oraz opracowany przez Specjalistów pakiet regulaminów i innych dokumentów wewnątrzzakładowych opracowanych z uwzględnieniem specyfiki Państwa Firmy.

 

Firma BDO zajmuje się kompleksowym doradztwem z zakresu prawa pracy, dokonuje wszechstronnej analizy rozwiązań prawnych stosowanych przez pracodawcę, połączonej ze szkoleniem kadr oraz opracowaniem pakietu regulaminów i innych dokumentów regulujących sferę zatrudnienia z uwzględnieniem specyfiki firmy.

 

BDO oferuje kompleksowy przegląd prowadzonej polityki zatrudnienia, pod kątem obowiązujących przepisów prawa pracy wraz z wdrożeniem proponowanych zmian.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij