Jak aplikować na oferty?

Szanujemy czas naszych Kandydatów i tym samym nie prosimy podczas aplikowania o uzupełnianie rozbudowanych formularzy – całość pracy związanej z wprowadzaniem danych bierzemy na siebie.

 

Aby Państwa aplikacja trafiła możliwie szybko do naszego systemu prosimy o zapoznanie się ze sposobami aplikowania na nasze oferty.

 

Informacje ogólne

 

Przy aplikowaniu na nasze oferty lub ogólnie do naszej bazy danych prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

 

 

 

Forma przesyłania dokumentów

 

Forma elektroniczna:

 

Aplikacja na konkretną ofertę:

Jeżeli znaleźli Państwo odpowiednią dla siebie ofertę prosimy o wysłanie CV oraz Listu motywacyjnego przy użyciu formularza, który jest dostępny po kliknięciu przycisku "Aplikuj" znajdującego się pod treścią każdej oferty. Przesłanie aplikacji poprzez formularz sprawi, że Państwa dokumenty zostaną niezwłocznie wprowadzone do naszej bazy w ramach odpowiedniego projektu. 

 

Aplikacja ogólna: 

Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć swoje dokumenty aplikacyjne do naszej bazy kandydatów prosimy o użycie formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie: https://praca.testhr.pl

Państwa dokumenty (CV, list motywacyjny) zostaną niezwłocznie wprowadzone do naszej bazy.

 

Forma papierowa:

 

Jeżeli nie posiadają Państwo swoich dokumentów w formie elektronicznej możliwe jest przesłanie ich pocztą tradycyjną.

Aplikacje przesyłane za pośrednictwem poczty powinny być opisane w sposób czytelny, wymagane jest umieszczenie na kopercie nr referencyjnego oferty lub adnotacji "Aplikacja ogólna". 
O ile w ogłoszeniu nie podano inaczej aplikacje w formie papierowej prosimy kierować na adres centrali w Krakowie. 

 

Uprzejmie informujemy, że przesłanych dokumentów nie zwracamy, oraz że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma: AG TEST HR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzania procesów rekrutacyjnych i nie będą udostępniane innym odbiorcom bez Pani/Pana pisemnej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij