Konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT


TEST jest organizatorem Konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT, będącej pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. Uczestnikami ogólnopolskiego Forum, są HR managerowie i kluczowi specjaliści HR w tej branży. Celem organizacji Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC/BPO/ITO.

 

 

Prelegentami III edycji Konferencji, która odbyła się 18-19 października w Hotelu Holiday Inn w Krakowie, byli wybitni eksperci HR pracujący w branży SSC/BPO/ITO. Zaproszeni do współpracy HR managerowie podzielili się swoimi doświadczeniami, inspirując wiedzą i najlepszymi praktykami z branży centrów usług wspólnych.

 

 

Prelegenci Forum w 2016 roku:

 

  

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

 

 1. INNOWACYJNOŚĆ
  Jest to pierwsze tego typu wydarzenie na rynku HR w Polsce skierowane wyłącznie do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w branży SSC/BPO/ITO. Zróżnicowane formy wystąpień - od polemik managerskich, przez case study, dyskusje i moderowane prace w podgrupach - zapewnią możliwość wymiany doświadczeń i dostęp do unikalnej wiedzy.

 2. MERYTORYKA, NIE SPRZEDAŻ

  Kładziemy nacisk wyłącznie na zaawansowaną merytorykę wydarzenia skoncentrowaną na wyzwaniach i problemach branży SSC/BPO/ITO. Prelegentami są eksperci, na co dzień managerowie pracujący w centrach usług wspólnych. 

 3. INTEGRACJA I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

  Ogólnopolskie Forum jest doskonałą okazją do integracji praktyków HR z centrów usług w całej Polsce. Kameralność spotkania zapewni możliwość networkingu, zarówno podczas konferencji, jak i wieczornego koktajlu.

 4. WYJĄTKOWE MIEJSCE

  Kraków - miasto królów, ale również siedziba ponad 100 centrów usług biznesowych – lider wśród europejskich miast. 

 

 

REGION I MIASTO WSPIERAJĄCE CENTRA USŁUG BIZNESOWYCH I IT:


  

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kolejnej konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT zapraszamy Państwa na stronę: www.HRwcentrach.pl

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij