Małopolski Klub HR

Idea 

 

Małopolski Klub HR to cykliczne spotkania specjalistów i managerów działów personalnych z Polski południowej, zarówno z międzynarodowych korporacji, jak i polskich firm. Celem Klubu jest wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów oraz integracja osób, które zajmują się zarządzaniem personelem. Pomysłodawczynią oraz koordynatorem Małopolskiego Klubu HR jest Partner Advisory Group TEST Human Resources, Adela Zacharzewska.

  

 

Rada Programowa

 

Nad merytoryką spotkań czuwa rada programowa w składzie:

 

Anna Kania, HR Business Partner w Motorola Solutions Filip Riger, Contract Logistics Manager w Geofizyka Kraków Eliza Wilczyńska, SSC HR Manager w RWE GBS Polska Maciej Wituszyński, Recruitment Manager w Shell
 
Monika Własynowicz–Krakowska, HR Processes & Systems Lead w HEINEKEN HGSS Poland Adela Zacharzewska, Partner w Advisory Group TEST Human Resources - Koordynator
 

 

Harmonogram i tematyka spotkań

 

Spotkania odbywają się w cyklu miesięcznym, zazwyczaj w trzecią środę miesiąca w siedzibie TEST przy ul. Zwierzynieckiej 30 w Krakowie. Uwaga! Liczba miejsc na spotkaniach jest ograniczona!

 

 

Uczestnictwo

 

Spotkania Małopolskiego Klubu HR są całkowicie bezpłatne. Nie ma możliwości uczestniczenia w nich bez rekomendacji. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu Klubu HR, prosimy o kontakt Koordynatorem – Adelą Zacharzewską, Advisory Group TEST Human Resources:

12 350 56 10; adela.zacharzewska@testhr.pl.

 

 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij