O firmie

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako firma rekrutacyjna działamy od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

 

 

 

 

TEST w liczbach i faktach:

 

Jesteśmy liderami. Tworzymy kilkudziesięcioosobowy zespół konsultantów o wieloletnim doświadczeniu. Są wśród nas psychologowie, trenerzy, certyfikowani praktycy.

 

Jesteśmy inicjatorem powstania oraz koordynatorem Małopolskiego Klubu HR zrzeszającego managerów oraz specjalistów HR, na co dzień praktyków biznesu. Cykliczne spotkania członków Klubu pozwalają na wymianę doświadczeń i poglądów z obszaru HR.

 

Wspieramy rozwój sektora biznesowych centrów usług BPO/SSC. Od 2007 roku jesteśmy partnerem merytorycznym dodatku Gazety Wyborczej poświęconego rozwojowi tej branży w Polsce. 

 

Nasz sukces oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań.

 

Jesteśmy elastyczni. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do specyfiki Klienta, przyjmując rozsądną kalkulację kosztów. Podejmujemy się nietypowych wyzwań.

 

Być może właśnie dlatego ponad 80% naszych Klientów wraca do nas ponownie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij