Partnerzy biznesowi

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego

 

TEST doradza Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. podczas spotkań z nowymi inwestorami zagranicznymi. Eksperci TEST dzięki szerokiej wiedzy odpowiadają na pytania inwestorów z zakresu sytuacji na rynku pracy oraz innych zagadnień z szerokiego działu Human Resources. TEST wspólnie z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. stworzył Raport "O rynku pracy oraz zasobach ludzkich w Małopolsce i mieście Krakowie".

 

MARR jest wiodącą, regionalną instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego. Jest jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe. Świadczy usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

 

 

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego

 

TEST wspólnie z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. stworzył Raport "O rynku pracy oraz zasobach ludzkich w regionie Podkarpacia".

 

RARR S.A. prowadzi działalność służącą wszechstronnemu rozwojowi regionu Podkarpacia poprzez skoncentrowanie i mobilizację potencjału środowisk lokalnych oraz działalność doradczą i usługową w procesach restrukturyzacji, otwierania i wspomagania przedsięwzięć gospodarczych, promocji regionu Podkarpacia oraz pozyskiwania zagranicznych środków pomocowych.

 

 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Eksperci z TEST przygotowują opracowania dla Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych m.in. z zakresu wynagrodzeń (Raporty Płacowe), a także z innych obszarów szeroko pojętego HRM. Analizy opracowywane przez TEST służą PAIiIZ podczas spotkań z potencjalnymi inwestorami.

 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już u nas działają. Oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji.

 

 

Aspire

Aspire

 

Od początku istnienia ASPIRE TEST jest członkiem wspierającym organizację. Eksperci TEST uczestniczą w konferencjach oraz spotkaniach środowiska dyrektorów zarządzających IT & Business Process Services organizowanych przez ASPIRE, podczas których dzielą się doświadczeniem i wiedzą z zakresu rynku pracy Polski południowej. Cyklicznie od kilku lat TEST wspólnie z ASPIRE i AIESEC przeprowadza badanie wśród studentów dotyczące postrzegania branży centrów usług w Polsce jako przyszłych pracodawców.

 

ASPIRE jest stowarzyszeniem firm z sektora IT & Business Process Services. ASPIRE zajmuje się gromadzeniem i dzieleniem informacjami o sektorze oraz promowaniem jego możliwości.

  

   
Nowoczesna Firma

Nowoczesna Firma

 

Eksperci TEST współpracują z Nowoczesną Firmą współtworząc zawartość portalu dla kadry kierowniczej oraz specjalistów HR. Uczestniczą również jako prelegenci dzieląc się swoimi praktycznymi doświadczeniami z projektów podczas Kongresów Kadry.

 

Nowoczesna Firma to medium wiedzy dla biznesu, które upowszechnia wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania. Inspiruje menedżerów do rozwoju swoich firm i profesjonalizacji działań poprzez dostarczanie im informacji o najnowszych trendach, produktach i praktykach zarządzania. Prowadzi to wielokanałowo poprzez portal www.nf.pl, multimedialną telewizję kadry.tv, wydawnictwa drukowane, organizację Kongresów i seminariów w całej Polsce.

 

 

Urząd Miasta Kraków – Wydział Rozwoju Miasta

Urząd Miasta Kraków – Wydział Rozwoju Miasta

 

TEST współpracuje z Wydziałem Rozwoju Urzędu Miasta Kraków w zakresie konsultingu i analiz dotyczących sytuacji na rynku pracy. Eksperci TEST służą radą Wydziałowi Rozwoju Miasta w zakresie analizy trendów panujących na małopolskim, ale także ogólnopolskim rynku pracy. Konsultanci z TEST uczestniczą w konferencjach organizowanych przez Urząd Miasta jako ekspert branży HR.

 

 

Zacharzewski i Wspólnicy

Zacharzewski i Wspólnicy 

 

Advisory Group TEST Human Resources współpracuje z kancelarią Zacharzewski i Wspólnicy w Krakowie, w zakresie doradztwa, szkoleń i realizacji projektów HR. Kancelaria dostarcza prawnego oprzyrządowania dla realizowanych projektów, dzięki czemu Klienci TEST mają pewność, iż oferowane produkty i rozwiązania są zgodne z przepisami prawa pracy. Realizując projekty dla nowych inwestorów TEST w pełni otacza ich wsparciem, zarówno w obszarze HR, jak i w zakresie prawnym (Zacharzewski i Wspólnicy) oraz księgowym (WL Finanse). 

 

Kancelaria Zacharzewski i Wspólnicy zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem obrotu towarowego z Dalekim Wschodem, inwestycji, w tym FDI, Greenfields, Specjalnych Stref Ekonomicznych, co obejmuje również szereg zagadnień indywidualnego i zbiorowego prawa pracy (np. problematyki kosztów zatrudnienia, prawnych aspektów outplacementu i outsourcingu, zwolnień grupowych, mobbingu i dyskryminacji, sporów zbiorowych itp.).

 

 

AIESEC

AIESEC

 

TEST od kilku lat wspiera AIESEC przy wyborze kandydatów do Rady Wykonawczej Komitetu przygotowując sesje oparte na metodologii Assessment Centre. Na tej podstawie eksperci z TEST rekomendują wybór odpowiednich kandydatów, którzy następnie stanowią człon organizacji AIESEC. Dodatkowo TEST we współpracy z AIESEC i ASPIRE cyklicznie przeprowadza badanie wśród studentów na temat postrzegania branży centrów usług biznesowych w Polsce.

 

AIESEC jest największą organizacją studencką na świecie. Jest obecny w ponad 110 krajach oraz zrzesza ponad 60 tysięcy członków. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe w ramach praktyk zagranicznych.

 

 

Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza

 

TEST nieprzerwanie od 2007 roku jest partnerem merytorycznym dodatku Gazety Wyborczej poświęconego tematyce rozwoju centrów usług wspólnych w Polsce. Dodatki zawierają artykuły, wyniki badań, opinie managerów i ekspertów, wypowiedzi i dyskusje osób zarządzających centrami, dotyczące trendów i zjawisk jednej z najprężniej rozwijających się branż w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat.

 

Gazeta Wyborcza jest od lat największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce. Stanowi rzetelne źródło wiedzy dla czytelników i ważną płaszczyznę debaty publicznej. Jest ceniona i nagradzana za jakość dziennikarstwa, innowacyjność oraz za zaangażowanie społeczne i wspieranie najważniejszych ogólnopolskich i lokalnych akcji o charakterze społecznym, edukacyjnym i kulturalnym. 

  

 

British Council

British Council

 

TEST współpracuje z British Council w zakresie światowej klasy narzędzi określających poziom znajomości języka angielskiego u kandydatów biorących udział w procesach rekrutacyjnych. British Council dostarcza TEST najnowocześniejsze i elastyczne systemy do oceny znajomości języka, zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Klientów.

 

British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Umożliwia nawiązywanie kontaktów oraz wymianę wiedzy, pomysłów i doświadczeń pomiędzy Wielką Brytanią a innymi krajami. Organizacja jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce prowadzi działalność edukacyjną poprzez nauczanie języka angielskiego w renomowanych centrach językowych w Warszawie i Krakowie oraz współpracę z ogólnopolską siecią bibliotek partnerskich i ośrodków egzaminacyjnych oferujących szeroki zakres brytyjskich egzaminów językowych i zawodowych.

 

 

AHK

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) 

 

Od 1 czerwca 2014 r. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa (AHK Polska) rozpoczęła współpracę z firmą Advisory Group TEST Human Resources w zakresie analiz wynagrodzeń.

 

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nie tylko największą bilateralną Izbą w Polsce, ale również jedną z najbardziej wpływowych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie. AHK Polska reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od kilkunastu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Jest ona odpowiedzialna za profesjonalną obsługę doradczą firm z Niemiec i Polski oraz za rozwój stosunków z instytucjami po obydwu stronach granicy.

 

 

WL Finanse

WL Finanse

 

TEST od 2004 roku współpracuje z WLFinanse w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej firmy. WLFinanse prowadzi księgi rachunkowe, ewidencje i rejestry podatkowe, zgodnie z przepisami prawa podatkowego i bilansowego. Realizując projekty dla nowych inwestorów TEST w pełni otacza ich wsparciem, zarówno w obszarze HR, jak i w zakresie prawnym (Zacharzewski i Wspólnicy) oraz księgowym (WLFinanse). 

 

WLFinanse sp. z o.o. założono w listopadzie 2002 roku. Głównym profilem działalności spółki jest świadczenie usług audytorsko-księgowych. Spółka prowadzi obsługę księgową i kadrowo-płacową polskich oraz zagranicznych podmiotów działających na terenie Polski. W ramach obsługi księgowej prowadzone są pełne księgi rachunkowe zarówno dla spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji, jak i dużych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij