Projekty unijne

Firma Advisory Group TEST Human Resources zrealizowała w okresie od stycznia 2014 do maja 2015 roku projekt pt: „Podniesienie konkurencyjności AG TEST HR poprzez rozwój kompetencji pracowników i managerów”. Było to przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowane  z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw").

 

Zgodnie z założeniami projektu, w szkoleniach wzięła udział zarówno kadra managerska, jak i pozostali pracownicy wszystkich działów firmy TEST. W ramach projektu zrealizowano szkolenia z zakresu zarządzania zespołem i współpracy w zespole, zarządzania projektami, sprzedaży i obsługi klienta, a także językowe. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, osoby zatrudnione w TEST miały szansę na podniesienie swoich kwalifikacji, a pozyskana wiedza i umiejętności z pewnością pozytywnie przełożą się na jakość realizowanych przez firmę projektów.

 

 

Advisory Group TEST Human Resources razem we współpracy z PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. realizuje projekt pt: „Nowe kwalifikacje - nowa praca. Program Outplacement w województwie małopolskim”.

 

W ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego zaplanowano całą gamę działań skierowanych do pracowników zagrożonych zwolnieniem lub będących w okresie wypowiedzenia z małopolskich przedsiębiorstw, które przechodzą przez procesy restrukturyzacyjne. Projekt realizowany jest w terminie od 01.05.2012 do 30.04.2014. 

 

 

Dnia 1 marca 2010 r. firma Advisory Group TEST Human Resources zawarła umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację projektu dotyczącego stworzenia oprogramowania wspierającego opracowywanie analiz rynku pracy pod tytułem „Stworzenie systemu B2B do celów analizy rynku pracy”.

 

Projekt realizowany jest zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Kwota dofinansowania projektu wynosi 270 765,00 PLN. Projekt realizowany był w okresie od 1 lutego 2010 r. do 31 maja 2011 r.

 

Szczegółowe informacje na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka znajdą Państwo na stronie: www.poig.gov.pl

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij