Raport Potencjał Rozwoju Usług Dla Biznesu

Niniejszy raport ma na celu ukazanie potencjału kapitału ludzkiego oraz rynku nieruchomości biurowych w kontekście rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Południowej Polsce.

 

Polska jest jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji powstawania nowoczesnych centrów usług biznesowych. To wielki sukces i wyjątkowe zjawisko, co najmniej na skalę europejską. Liczba miejsc pracy w polskich centrach rośnie niemal liniowo od 10 lat, co zawdzięczamy zarówno pojawianiu się nowych inwestycji, jak również powiększaniu istniejących. Dzięki temu sektor stał się jednym z filarów polskiej gospodarki.

 

Z odpowiedzią na pytanie, jak dokładnie kształtuje się rynek południowej Polski przychodzi raport przygotowany przez Advisory Group TEST Human Resources oraz naszego partnera, firmę Colliers International. Raport Polska Południowa - Potencjał Rozwoju Usług Dla Biznesu prezentuje szereg informacji, dotyczących zarówno zasobów ludzkich, jak i rynku nieruchomości.

 

Pobierz:

EDYCJA 2015
Polska Południowa
Potencjał rozwoju
usług dla biznesu
Southern Poland
Prospects for
business services
Polska Południowa - Potencjał rozwoju usług dla biznesu 2015 Southern Poland - Prospects for business services 2015
EDYCJA 2014
Polska Południowa
Potencjał rozwoju
usług dla biznesu
Southern Poland
Prospects for
business services
Polska Południowa - Potencjał rozwoju usług dla biznesu Southern Poland - Prospects for business services
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij