Uczelnie wyższe

AGH - Wydział Zarządzania

Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie – Wydział Zarządzania

 

Advisory Group TEST Human Resources współpracuje z Akademią Górniczo-Hutniczą od 1997 roku w zakresie wykładów dla studentów studiów podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi” pod kierunkiem prof. Lidii Zbiegień-Maciąg.

 

Wydział Zarządzania został uruchomiony w 1974 roku, pod nazwą Instytut Organizacji i Zarządzania Przemysłem. W 1992 roku została wprowadzona obecna nazwa wydziału. Obecnie jest on drugim co do wielkości Wydziałem w AGH pod względem liczby studiujących i pierwszy pod względem liczby studentów zaocznych. Aktualnie Wydział zajmuje, jak i cała Uczelnia, czołowe miejsca w rankingach krajowych. Jego charakterystyczną cechą, która od lat przyciąga kilku kandydatów na jeden indeks, jest właściwe połączenie w oferowanym programie studiów aspektów wiedzy inżynierskiej z umiejętnościami menedżerskimi.

 

 

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

 

Eksperci Advisory Group TEST Human Resources współpracują z Krakowską Szkołą Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie wykładając na podyplomowych studiach z zakresu Audytu Przedsiębiorstw oraz Psychologii w Biznesie.

 

Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania została powołana do życia w 1991 roku przez Rektora Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). W październiku 2007 roku zmieniła nazwę na Krakowska Szkoła Biznesu. Prowadzone przez Szkołę programy nauczania są stale modyfikowane na podstawie analizy rynku pracy i dostosowane do standardów zachodnioeuropejskich. Szkoła prowadzi studia podyplomowe, studia menedżerskie MBA, kursy i szkolenia oraz programy badawcze. Dynamiczny rozwój i odnoszone sukcesy sprawiają, iż Szkoła zajmuje wysokie lokaty w polskich rankingach. Przyczyniają się one również do wzrostu uznania na arenie międzynarodowej.

 

 

Uniwersytet Jagielloński – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Uniwersytet Jagielloński – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Instytut Ekonomii i Zarządzania

 

Eksperci z TEST współpracują z Instytutem Ekonomii i Zarządzania UJ wykładając na podyplomowych studiach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach studiów prowadzimy zajęcia z zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów, oceniania pracowników oraz z zakresu redukcji i programów outplacement.

 

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej jest jednym z największych wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W jego skład wchodzi siedem instytutów i trzy samodzielne katedry. Jednym z nich jest Instytut Ekonomii i Zarządzania. Szczególne znaczenie ma fakt, że Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej jest jedynym w Polsce, który ma uprawnienia habilitacyjne i doktorskie z nauk humanistycznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.

 

 

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie

 

Advisory Group TEST Human Resources jest partnerem merytorycznym Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. TEST przygotował i objął patronatem merytorycznym program studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na WSE. Studia te są gromadzą corocznie największe w skali Polski południowej grono studentów. Wykładowcą i Kierownikiem merytorycznym studiów jest Agnieszka Flis, zajęcia prowadzą również - Agata Broś oraz Anna Cichoń.

 

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera została założona w 2003 roku. Na wyjątkowość WSE składa się wiele czynników, wśród nich przede wszystkim należy wskazać corocznie dostosowywaną ofertę, która tworzona jest na podstawie analiz dotyczących najbardziej poszukiwanych specjalności. Uczelnię wspierają swym autorytetem m.in. Norman Davies i Andrzej Zoll.

 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij